EXCLUSIVE Line

Przedsiębiorstwo MONOLIT Michał Godlewski działa na rynku krajowym od września 2007 roku. Początkowo firma prowadziła działalność wyłącznie handlową, jednak w 2014 r. rozpoczęła produkcję okien elewacyjnych oraz drzwi zewnętrznych PVC. Decyzja o rozpoczęciu produkcji została podjęta z uwagi na coraz to większe zapotrzebowanie na produkty oferowane przez przedsiębiorstwo.


Profil

  • 6 komorowa konstrukcja profili o głębokości zabudowy 86 mm. Duże komory umożliwiające prawidłową wentylację profili oraz łatwe odprowadzenie wody opadowej.
  • Możliwość zastosowania pakietów szybowych o szerokości do 48 mm powoduje uzyskanie bardzo dobrych parametrów cieplnych okien.
  • Dodatkowe uszczelnienie środkowe poprawia parametry akustyczne i termiczne okna , na których poprawę ma też wpływ zastosowanie uszczelki w komorze szklenia.
  • Głębokie osadzenie szyby poprawia współczynnik liniowy a w rezultacie współczynnik przenikania ciepła całego okna.
  • Przyjazny środowisku poprzez zastosowanie stabilizatorów wapniowo-cynkowych.
  • Współczynnik przenika ciepła dla okna referencyjnego * Uw = 0,74 W/ m²K (dla szyby Ug = 0,5 W/m2K)
  • Współczynnik Uf dla złożenia profili rama / skrzydło wynosi 0,93 W /m²K

Szyba

Pakiet szybowy 4/16A/4TPS, Ug=1,1 (EN673)


Listwa Przyszybowa

 


Okucia

Roto NT – dodatkowe korzyści do wszystkich form i rozmiarów okien.

W systemie Roto NT wszystkie elementy systemu okucia zintegrowane są w zamknięciu centralnym. System zawiera już w wersji podstawowej wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych. Zapewnia komfortową obsługę i umożliwia bezproblemową integrację z elektronicznymi i mechanicznymi elementami wyposażenia dodatkowego, np. urządzeniem alarmowym, termostatem i wietrzeniem. Elegancki „srebrny wygląd“ nadaje Roto NT unikalny wygląd. Do tego dochodzą przekonujące przewagi montażowe. Okucia Roto NT znajdują zastosowanie w najróżniejszych rozmiarach i kształtach okien.

 


Uszczelki

EPDM


Wzmocnienie

stal ocynkowana

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone WegrowskieOkna.pl