Gros

 Zastosowanie

W budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących, pomieszczeniach gospodarczych.

 Najważniejsze cechy

  • 1. Otwierana pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w garażu jak i przed nim.
  • 2. Brama  zbudowana z płaszcza bramy oraz prowadnic pionowych i poziomych wraz ze stalowymi dodatkami.
  • 3. Produkowana na indywidualny wymiar. Posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty.
  • 4. Obsługiwana ręcznie lub automatycznie.
  • 5. Szeroki wybór przetłoczeń, struktur oraz kolorów umożliwia dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku.
  • 6. Dostępne dodatkowe wyposażenie m.in. zamki, uchwyty, okna, drzwi przejściowe podnoszą komfort użytkowania bramy.

Przekrój bramy

 Przekrój bramy

Panele segmentowe o wysokościach 500mm, 555mm (panel 555mm dostępny tylko w niektórych kolorach) lub 610mm i grubości 40mm dobierane odpowiednio do wysokości bramy. Panele zbudowane z blach stalowych, cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowane lub powlekane okleiną PCV. Wypełnienie stanowi bez freonowa pianka poliuretanowa.
Panel skonstruowany w sposób uniemożliwiający przypadkowe zgniecenie palców. W zależności od typu panela uszczelka międzysekcyjna znajduje się w jego dolnej lub górnej części.

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

Brama wyposażona w szereg zabezpieczeń takich jak panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny czy sprężyny, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe minimalizujące ryzyko wypadków.

 

 

 Izolacja

Panel o grubości 40mm wypełniony bez freonową pianką poliuretanową. Obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień (uszczelki między panelami, górne, dolne oraz boczne), który obniża utratę ciepła z garażu oraz tłumi hałas.

 

Elastyczność

Brama produkowana na indywidualny wymiar. Różne typy prowadzeń umożliwiają zamontowanie bramy w nowych jak i istniejących już budynkach.

 

Dodatkowe wyposażenie

Do wyboru szeroka gama dodatków takich jak okna, panele przeszklone czy wentylacyjne, drzwi serwisowe, dodatkowe zamki i inne podnoszące komfort użytkowania bramy.

 

Obsługa

Brama ręczna łatwa w obsłudze poprzez zastosowanie wału napędowego wraz ze sprężynami skrętnymi równoważącymi ciężar bramy (dostępny także system sprężyn naciągowych). Natomiast zastosowanie automatu elektrycznego sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki pogodowe.

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone WegrowskieOkna.pl