Novoferm

Segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe to połączenie najwyższej jakości i dobrej ceny. Otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. Są łatwe w montażu, dlatego sprawdzają się w różnych rodzajach domów, w tych nowo budowanych, jak i  tych w czasie renowacji. Popularność zawdzięczają także energooszczędności, bogatej ofercie wykończeń i dobrej cenie.

Brama segmentowa – co to znaczy?

Segmentowa brama garażowa zbudowana jest z paneli (np. o grubości 45 mm), które wypełnione są pianką poliuretanową. Odpowiednio połączone, tworzą płaszcz bramy – konstrukcję stabilną, a jednocześnie na tyle elastyczną, by bez problemu mogła „schować się” pod sufitem garażu, nie zabierając cennej przestrzeni wewnątrz.

Brama segmentowa jest rozwiązaniem optymalnym, pozwala bowiem, w przeciwieństwie do bramy uchylnej, na pełne wykorzystanie przestrzeni przed wjazdem. Pionowy sposób otwierania jest nie tylko efektywny, ale też o wiele bezpieczniejszy dla użytkowników.

 

Brama segmentowa iso 45, dzięki zastosowaniu paneli o rdzeniu grubości 45 mm oraz konstrukcji niwelującej mostki termiczne, zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej K = 0,5 W/m2K). Znakomicie sprawdza się w nowo budowanych, jak i w remontowanych garażach. Jest bardzo stabilna, dlatego można ją montować w garażach o szerokości od 2250 do 5500 mm. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wykończeń można dopasować jej wygląd do swoich potrzeb oraz stylu budynku: nowoczesnego lub tradycyjnego.

Zalety bramy iso 45:
•    gwarancja jakości niemieckiego koncernu i atrakcyjna cena
•    zabezpieczenie przed utratą ciepła dzięki wyjątkowo grubemu panelowi
•    bezpieczeństwo użytkowania: pakiet antywłamaniowy WK2/RC2 i fotokomórki w świetle bramy, piloty dopasowane do potrzeb
•    oszczędność miejsca w garażu i elastyczność montażu

Najwyższa jakość w dobrej cenie – jak to robimy?
brama segmentowa garazowa iso 45

 

Od początku działalności Novoferm stawia na jakość. Dzięki temu z niemieckiego producenta bram garażowych staliśmy się globalnym graczem i jednym z czołowych europejskich producentów bram.

Choć działamy na całym świecie, na każdym etapie produkcji i w każdym zakładzie przestrzegamy niemieckich standardów zapewniania jakości.

Intensywny rozwój przynosi wymierne korzyści naszym klientom – możemy oferować produkty najwyższej jakości w dobrej cenie, dostępnej tylko największym producentom.

Nasze produkty odpowiadają wielu normom jakości i bezpieczeństwa, zarówno unijnym, jak i krajowym:

  • bramy i napędy Novoferm są produkowane zgodnie z wymogami systemu zarządzania jakością wg DIN ISO 9001
  • bramy segmentowe spełniają wymagania bezpieczeństwa określone przez europejską normę produktową dla bram DIN EN 13241-1
  • napędy Novoferm są badane indywidualnie i w zestawach przez certyfikowane instytuty

Najwyższa jakość? My to gwarantujemy!

  • 10 lat gwarancji na wszystkie stalowe bramy lakierowane
  • 5 lat gwarancji na okleiny i powłokę Satin
  • 5 lat gwarancji na napędy do bram garażowych
  • 2 lata gwarancji na napędy do bram wjazdowych

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone WegrowskieOkna.pl